Arged Spółdzielnia Handlowa Społem z siedzibą w Krakowie, ul. Gromadzka 46 jest wyspecjalizowanym przedsiębiorstwem handlowo-dystrybucyjnym, powstałym w 1989 roku w wyniku przemian mających miejsce w strukturach ruchu Spółdzielczego w Polsce. 

Jej rodowód sięga 1908 roku, kiedy założono pierwszą spółdzielnię spożywców w Krakowie. Jesteśmy spółdzielnią osób fizycznych, której majątek trwały stanowi kompleks obiektów handlowych (magazyny, sklepy, biura) o powierzchni 21 000 m2, na działce o powierzchni 2 ha 22a będącej w wieczystym użytkowaniu od gminy Kraków.


 

Rodzaj prowadzonej działalności przez Spółdzielnię Handlową Arged:

 

  • Sprzedaż hurtowa artykułów gospodarstwa domowego, (m.inn serwisów Chodzież, Ćmielów, Lubiana, Karolina, sztućce Gerlach, naczynia emaliowane Olkusz, szkło Krosno, chemii gospodarczej i kosmetyków w czterech magazynach w Krakowie, Mszanie Dolnej i Jędrzejowie.
  • Sprzedaż detaliczna art. spożywczo-przemysłowych w 5 sklepach w Krakowie,  Mszanie Dolnej i Jędrzejowie.
  • Świadczenie usług w zakresie wynajmu powierzchni magazynowej w własnych obiektach zlokalizowanych przy ul. Gromadzkiej  46

Sprzedaż hurtową, z własnych magazynów, prowadzimy w obrębie województw 
- małopolskiego 
- świętokrzyskiego 
- śląskiego 
a także na terenie całej Polski w dostawach tranzytowych producent-odbiorca. 

Naszymi odbiorcami są sieci sklepów PSS "Społem", Gminnych Spółdzielni, sieci prywatnych, instytucje i zakłady pracy. 

Regułą działalności hurtowej Arged jest dokonywanie zakupów towarów w oparciu o umowy dystrybucyjne z producentami uznanymi na rynku krajowym. 
Nasza firma posiadając wszelkie instrumenty umożliwiające współpracę ze wszystkimi podmiotami gospodarczymi (tj. własna baza magazynowa, baza logistyczna, informatyczna), a także doświadczone służby handlowe oraz administracyjne dokłada wszelkich starań aby współpraca układała się satysfakcjonująco i mobilizująco dla obu stron.

ARGED Spółdzielnia Handlowa Społem,
ul. Gromadzka 46, 30-719 Kraków,
NIP 675-000-36-90
Regon 001408200
created by: IT4BUSINESS.PL